Search

All Schedules List   All times CET (GMT 2+)



All times CET (GMT 2+)

19/10/2014


12:00 Soccer Atl. Madrid - Espanyol Channel 2

12:30 Soccer Fiorentina - Lazio Channel 3

13:30 Soccer German Bundersliga 2 Simulcast Channel 4
13:30 Soccer Aue - Munich 1860 Channel 5
13:30 Soccer FSV Frankfurt - Ingolstadt Channel 6
13:30 Soccer Karlsruher - Aalen Channel 7
13:45 Soccer Luzern - Vaduz Channel 8
13:45 Soccer Sion - Thun Channel 9

14:00 Soccer Marseille - Toulouse Channel 10
14:00 Soccer Midtjylland - Silkeborg Channel 11
14:00 Rugby Ospreys - Treviso - Channel 12
14:00 Rugby Stade Toulousain - Montpellier Hérault RC - Channel 13

14:30 Soccer QPR - Liverpool Channel 1
14:30 Soccer St. Liege - Waregem Channel 33

15:00 Soccer Atalanta - Parma Channel 14
15:00 Soccer Cagliari - Sampdoria Channel 15
15:00 Soccer Palermo - Cesena Channel 16
15:00 Soccer Torino - Udinese Channel 17
15:00 Soccer Verona - AC Milan Channel 18
15:00 Soccer Goteborg - Hacken Channel 19
15:00 Ice Hockey Jokerit - Salavat Ufa Channel 20
15:00 Basketball Crailsheim - Alba Berlin - Channel 21

15:30 Soccer Stromsgodset - Lillestrom Channel 22
15:30 Soccer Korona Kielce - Lech Poznan Channel 23
15:30 Soccer Hamburger - Hoffenheim Channel 24

16:00 Soccer Grasshoppers - Zurich Channel 25
16:15 Rugby RC Toulonnais - Llanelli Scarlets - Channel 26

18:15 Rugby Leinster - London Wasps Channel 27

16:45 Soccer Groningen - Excelsior Channel 28

17:00 Soccer Stoke City - Swansea Channel 2
17:00 Soccer Bordeaux - Caen Channel 30
17:00 Soccer Dep. La Coruna - Valencia Channel 31
17:00 Soccer Brondby - Vestsjaelland Channel 32
17:00 Soccer Angelholms - Sirius Channel 33
17:00 Soccer Assyriska FF - Landskrona Channel 34
17:00 Basketball Bayern - Gottingen Channel 35

17:30 Soccer Brommapojkarna - AIK Channel 36
17:30 Soccer Gefle - Norrkoping Channel 37
17:30 Soccer Paderborn - Eintracht Frankfurt Channel 38

18:00 Soccer Besiktas - Sivasspor Channel 39
18:00 Soccer Lokeren - Club Brugge Channel 29
18:00 Soccer Odd - Bodo/Glimt Channel 3
18:00 Soccer Sandnes Ulf - Sogndal Channel 4
18:00 Soccer Stabaek - Viking Channel 5
18:00 Soccer Gornik Z. - Wisla Channel 6
18:00 Basketball Barcelona - Gran Canaria Channel 7

18:20 Soccer Osters - GAIS Channel 8

19:00 Soccer FC Copenhagen - Randers FC Channel 9
19:00 Soccer Elche - Sevilla Channel 10
19:00 Soccer U.N.A.M.- Pumas - Pachuca Channel 11
19:00 NFL Redzone Channel 1
19:00 NFL Atlanta Falcons vs Baltimore Ravens Channel 40
19:00 NFL Carolina Panthers vs Green Bay Packers Channel 41
19:00 NFL New Orleans Saints vs Detroit Lions Channel 42
19:00 NFL Miami Dolphins vs Chicago Bears Channel 43
19:00 NFL Minnesota Vikings vs Buffalo Bills Channel 44
19:00 NFL Tennessee Titans vs Washington Redskins Channel 45
19:00 NFL Seattle Seahawks vs St. Louis Rams Channel 46
19:00 NFL Cleveland Browns vs Jacksonville Jaguars Channel 47
19:00 NFL Cincinnati Bengals vs Indianapolis Colts Channel 48

19:45 Basketball Real Madrid - Joventut Badalona Channel 12

20:00 Soccer Rosario Central - Newells Old Boys Channel 13
20:00 Soccer Genk - Westerlo Channel 14
20:00 Soccer Rosenborg - Valerenga Channel 15
20:00 Motor Sports NASCAR Sprint Cup Channel 16

20:45 Soccer Inter - Napoli Channel 2

21:00 Soccer Lyon - Montpellier Channel 18
21:00 Soccer Barcelona B - Alcorcon Channel 19
21:00 Soccer Villarreal - Almeria Channel 20
21:00 Soccer Racing Club - Velez Sarsfield Channel 21
21:00 Soccer New York Red Bulls - Columbus Crew Channel 22
21:00 AHL Bridgeport Sound Tigers - Springfield Falcons - Channel 23
21:00 AHL Hartford Wolf Pack - Hershey Bears - Channel 24
21:00 AHL Toronto Marlies - Rockford IceHogs - Channel 25
21:00 NBA Boston Celtics vs Brooklyn Nets Channel 26
21:00 NHL Minnesota Wild vs Los Angeles Kings Channel 27
21:05 AHL Providence Bruins - Portland Pirates Channel 28

22:00 CFL Saskatchewan Roughriders - Edmonton Eskimos Channel 29
22:00 NFL Redzone Channel 1
22:05 NFL Kansas City Chiefs vs San Diego Chargers Channel 49

22:25 NFL New York Giants vs Dallas Cowboys Channel 50
22:25 NFL Arizona Cardinals vs Oakland Raiders Channel 51

23:00 NHL San Jose Sharks vs New York Rangers Channel 52
23:15 Soccer River Plate - Belgrano Channel 53

01:00 NHL Calgary Flames vs Winnipeg Jets Channel 2
01:00 NBA Minnesota Timberwolves vs Oklahoma City Thunder Channel 3

02:00 Soccer Los Angeles Galaxy - Seattle Sounders Channel 4
02:00 NBA Charlotte Hornets vs Chicago Bulls Channel 5
02:00 NBA Golden State Warriors vs Houston Rockets Channel 6
02:00 NHL St. Louis Blues vs Anaheim Ducks Channel 7

02:30 NFL San Francisco 49ers vs Denver Broncos Channel 1
02:30 Soccer Godoy Cruz - Boca Juniors Channel 8

03:30 NBA Utah Jazz vs Los Angeles Lakers Channel 9